>>10 lipca - 31 sierpnia 2022<<

10 VII - 31 VII 2022

Zapraszam Cię na

Klientomania Summer Camp

Spędźmy to lato razem … no prawie razem. Pozwól mi towarzyszyć Tobie przez niecałe dwa miesiące letniego sezonu z garścią inspiracji, pomysłów, wiedzy i umiejętności, które z pewnością przydadzą się w Twojej pracy.

Klientomania Summer Camp to obóz tematyczny … w letnim klimacie. Podejdziemy do tematów obsługi klienta, sprzedaży oraz doświadczeń klienta bez spinki, ale w pełni merytorycznie.

0 +
klientomaniackich wątków

Dostęp do dedykowanej letniej grupy i forum tematycznego. Pogadajmy o kliencie, naszych doświadczeniach, inspiracjach, wyzwaniach i rozwiązaniach. Codziennie nowy temat.

0 +
wakacyjne webinary

Spławimy klienta, następnie rzucimy mu koło ratunkowe, złowimy gruuuuubą rybę, a na końcu sprawdzimy czy leci z nami pilot. Choć tematy na wesoło, będzie bardzo merytorycznie.

0
NOWA WERSJA szkolenia
Specjalna, wakacyjna wersja szkolenia „Zbuduj obsługę, którą pokochają klienci”. To w sumie 14 inspirujących i praktycznych lekcji, które przygotują Cię do jesiennego sezonu.

KALENDARIUM

WEBINAR | środa, 13 lipca 2022, godzina 11:00
Jak spławić klienta i wysłać go w dalszą podróż w dół rzeki ?
Zapraszam Cię na spływ … kajakowy. Przed nami ok 15 kilometrów krętej rzeki. Miejscami jest bardzo głęboko, a czasami możemy osiąść na mieliźnie. Nurt na niektórych odcinkach jest bardzo spokojny, ale na pewnych odcinkach trzeba trzymać się wioseł.
Nasze zadanie: spławić klienta
Nasza misja: zrobić, ale się nie narobić
WEBINAR | środa, 13 lipca 2022, godzina 11:00
WEBINAR | środa, 27 lipca 2022, godzina 11:00
Klient za burtą?
Kiedy wypływali była piękna pogoda. Błękitne niebo, delikatny wietrzyk - idealne warunki na spływ kajakiem w dół rzeki . Około 13 zaczęły się gromadzić chmury, coraz więcej chmur. Po godzinie zrobiło się ciemno i zerwał się silny wiatr. Dwójka kajakarzy znalazła się w wodzie.
Nasze zadanie: uratować kajakarzy Nasza misja: nie pójść na dno
WEBINAR | środa, 27 lipca 2022, godzina 11:00
WEBINAR | środa, 17 sierpnia 2022, godzina 11:00
Jak złapać dużą rybę?
Zapraszam Cię na ryby. Nie chodzi o to by je jeść, ale o akt ich łowienia. Bardziej jednak niż świetnego sprzętu - wędek, kołowrotków, haczyków i podbieraków w tym zadaniu ważne jest miejsce, pora i ... wiedza o rybie, którą chcesz złowić. Przygotujmy się zatem dobrze do rybobrania.
Nasze zadanie: złapać piękną rybę (klienta)
Nasza misja: sprytnie i etycznie
WEBINAR | środa, 17 sierpnia 2022, godzina 11:00
WEBINAR | środa, 31 sierpnia 2022, godzina 11:00
Czy leci z nami pilot?
Załoga samolotu pasażerskiego uległa zatruciu. Jedyną deską ratunku jest pomoc byłego pilota wojskowego Teda Strikera. Niestety mężczyzna od czasów wojny ma uraz do latania. Na dodatek rozstał się ze swoją dziewczyną Elaine. Jego przygnębienie pogłębia fakt, że Elaine jest na pokładzie zagrożonej maszyny. Ted wciąż kocha Elaine i pragnie ja odzyskać. Postanawia usiąść za sterami.
Nasze zadanie: bezpiecznie posadzić samolot na płycie lotniska
Nasza misja: odwaga i gotowość do podjęcia ryzyka
WEBINAR | środa, 31 sierpnia 2022, godzina 11:00